Hlavní strana » Magazín » Zkušenosti

Kategorie: Zkušenosti


Helma Schuberth C3 - zkušenosti a hodnocení

Autor: Honza | 27.07.2009 | 1 komentář
Zkušenosti, i MagazĂ­n

Na jaře jsem se rozhodl si splnit resp. vyřešit si dlouhodobější problém – koupit si přilbu, která by odpovídala mým potřebám a splňovala po letech motorkaření přeci jenom zvýšené nároky na vybavení. Koupil jsem novinku pro letošní rok od renomovaného výrobce – přilbu Schuberth C3.

 

Suzuki GS 500 – koupě ojeté motorky a seznámení

Autor: zaachi | 05.05.2009 | 2 komentáře   i Zkušenosti, MagazĂ­n

Královská kubatura – to označení pro mě jako člověka motocykly téměř nedotčeného, znamenalo synonymum pro zabiťárnu. I mému strejdovi, jedinému rodinnému příslušníkovi s alespoň minimální motocyklovou zkušeností (buď Jawa Pionýr, nebo Stadion, už přesně nevím), vyvolala pětistovka horší asociace, než vzpomínky z mládí na kdysi dávno zmrzačené známé s třistapadinama. K těm cca 40 koňům, které jsem si vybrala, jsem tedy přistupovala celkem s úctou.

 

Motorkářka - moje začátky

Autor: Honza | 23.04.2009 | 2 komentáře   i Zkušenosti, MagazĂ­n

„Na začátek dvouválec, pětikilo.“ – „ Bez zkušeností aspoň na Babetě to budeš mít těžký.“ – „Kup si šestku, půllitr ti bude za chvíli málo.“ – „Začít můžeš na čemkoliv, jezdí se hlavou.“ – „Si děláš srandu, ty na motorce?!“. Škála názorů na můj zamýšlený začátek v jedné stopě byla pestřejší než vlajka gay-lesbické iniciativy. Když jsem tedy byla postavena před rozhodování, co bude můj první, a když říkám první, myslím tím úplně první se vším všudy, motocykl, měla jsem v hlavě slušný guláš.