Hlavní strana » Magazín » Novinky » Nové tří- a čtyř-kolové skútry z Itálie

Nové tří- a čtyř-kolové skútry z Itálie

Autor: Honza | 29.10.2010 | Přečteno: 6068x | 1 komentář

Italská společnost Quadro Tecnologie příchází na trh s novými tří a čtyř kolovými skútry. Ty jsou začínají být velmi atraktivní volbou především pro městský a příměstský provoz, kde na motocyklisty čeká zvýšené množství nástrah v podobě vyjetých kolejí, tramvajových kolejí, kluzského vodorovného značení za mokra. To všechno vás na skútru s více koly bude trápit mnohem méně.
 

Společnost Quadro Tecnologie není ve světě jedné stopy neznámým pojmem. Podílela se na vývoji a návrhu mnoha motocyklů a skútrů pro přední výrobce , mimo jiné Piaggio, Moto Guzzi, Moto Morini, Triumph a Yamaha. Vždyť průkopník 3 kolových skútrů MP3 od vyšel z vývoje Quadro Tecnologie, než si jeho další vývoj převzalo Piaggio do vlastní režie.

Zatímco návrh a vývoj novinky je ze 100 % italskou záležitostí, o samotnou  výrobu  se postará partnerská firma z Thaj-wanu.

Nové tří a čtyř kolovými skútrům budou pohánět jednoválcové motory o objemu 350 a 500 ccm. Hydraulicky ovládané vzpěry jsou navrženy tak, aby kola vykružovala optimální poloměr oblouku odpovícající náklonu skútru.

Přestože první prototypy byly k vidění již před třemi lety výroba bude zahájena až nyní a v plánu, zcela v souladu s aktuálním trendem, jsou i elektrické verze.

Quadro Tecnologie 4D - Video

Quadro Tecnologie 3D - Video

 Komentáře

Přidat komentář

:
: (Nebude se zobrazovat)
:
:   

Komentáře ke článku

icon
zaachi (30.10.2010 14:46:15)
Na prvni pohled jsem se lekl :-) Ale podle videa to muze bejt super.

Zobrazit všechny komentáře


Podobně zaměřené články

Porsche Tribute Bike od Custom Wolf
Porsche Tribute Bike – krásná stavba, kterou mají na svědomí němečtí stavitelé z Custom Wolf, vznikla jako hold tvůrců značce Porsche.
Nová Moto Guzzi California 1400 představena
Moto Guzzi California 1400 – nová generace velkého cruiser byla představena na dealerských dnech skupiny Piaggio v Monte Carlu.
Harley Davidson - registrační značka státu Wisconsin
Americký stát Wisconsin umožní motoristům mít svoji „Harley Davidson“ registrační značku. Za tuto možnost si ovšem budou muset připlatit.
KTM Freeride E vyráží rovnou do boje
KTM přivezlo na výstavu ECIMA svojí novinkou Freeride E. Jak si móda žádá, jde o motocykl kde hraje hlavní roli elektřina. Tentokrát se ale nejedná o…