Hlavní strana » Magazín » Novinky » Honda NC700S

Honda NC700S

Autor: Honza | 10.11.2011 | Přečteno: 17032x | 0 komentářů

Honda NC700S, to je žhavá novinka japonské továrny v kategorii naháčů. Jedná se o jednoduchý, praktický motocykl určený pro městské a příměstské aglomerace. Srdcem novinky je nový řadový dvouválec spojeny s dvouspojkovou převodovkou.
 

Honda NC700S  je na první pohled návratem ke klasickému naháči a japonci doufají že se jim tímto motocyklem podaří oživit tuto dnes trochu upozaděnou kategorii všestranných motocyklů. Kompaktní design, dobrá ovladatelnost, výkonný a přitom úsporný motor , ale i praktičnost stroje jako celku, to jsou hlavní trumfy na které u Hondy vsadili. Například uzamykatelný úložný prostor namísto nádrže, který je dimenzován tak, aby se do něj vešla i helma, vás zbaví nutnosti řešit problém kam s helmou. 

"1320922900.jpg"

Honda investovala do motoru, který má být pilířem mnoha jejích modelu nemalé prostředky. Motor je zasazen do trubkového rámu. Maximální hodnoty výkonu - 47 koní a 60 Nm točivého momentu jistě nejsou omračující, ale hlavní síla motoru spočívá v jeho jednoduchosti a  provozní nenáročnosti. Vždyť kombinovaná spotřeba je pod 4 litry / 100km a to znamená teoretický dojezd až 460 km na jednu nádrž. Kouzlo motoru vyvětluje Honda tím, že mnoho mechanických částí odvádí „dvojí službu“ , např vačkové hřídele pohánějí zároveň čerpadlo chlazení. 

Honda NC700S samozřejmě disponuje krom nového řadového dvouválce také druhou generací převodovky s dvojitou spojkou DTC (Dual Clutch Transmission), C-ABS ( kombinované ABS).

Cenová politika u NC700S má být velmi agresivní, z čeho budou mít prospěch všichni kupující a konkurence o pár vrásek navíc.

P.S.:Pokud se vám líbí náš web, staňte se jeho fanoušky na FACEBOOK MOTOARENA


Anketa

Libí se vám Honda NC700S
Hlasováno: 523x


ANO 59%
NE 41%


Fotografie

 
 
 
 
 
 


Komentáře

Přidat komentář

:
: (Nebude se zobrazovat)
:
:   

Komentáře ke článku

Neexistují žádné komentáře, buďte první a přidejte svůj názor.Podobně zaměřené články

Zbrusu nová Honda 2014? Připravuje se nový Cruiser na základě NC
Honda přináší na základě řady NC700 dva nové 48-PS modely: cestovní Cruiser CTX700 a CTX700N jako naháče. Obě varianty jsou v USA ohlášeny pro sezónu…
Honda MSX125
Mini Street X-treme, tak zní označení této motorky. Už sám název tak napovídá, že cílovou skupinou pro tento model jsou hlavně mladší generace a že…
Honda PCX 125 s vylepšeným motorem
Nejprodávanější skútr na starém kontinentu v roce 2011 dostavá letos nový motor.
Honda Hornet - kluci se skoro poprali
Ze světa k nám občas dorazí zprávička o tom jak se ve frontě na ten který výrobek občas strhne bitka. Většinou je to při uvedení některých z dlouho…