Hlavní strana » Magazín » Custom & Tuning » OCC - AMG Chopper

OCC - AMG Chopper

Autor: Honza | 02.08.2010 | Přečteno: 12152x | 0 komentářů

Představitelé dvorního úpravce vozů Mercedes Benz AMG v souvislosti s uvedením typu SLS - ideového pokračovatele legendárního Guldwingu, oslovili společnost OCC (Orange County Choppers) z USA, aby vytvořila motocykl inspirovaný designovým rukopisem AMG. Populární partička bajkerů výzvu s radostí přijala a výsledkem je velice pěkná a originální stavba.
 

OCC AMG Chopper

OCC AMG Chopper se vyznačuje velmi minimalistickým a čistým designem. Samozřejmostí je perfektní řemeslné a dílenské zpracování všech detailu. Celý motocykl je lakovaný ve 2 odstínech stříbrné barvy, světlém a jen o málo tmavším. Na mnoha místech je decentním způsobem odkazováno na spojení motocyklu právě s AMG - na minimalistické nádrži, ornamentem na koženém sedle, bočním krytu jinak odkrytého primárního převodu.

Kapitolou samu pro sebe jsou chromovaná pěti paprsková kola ve třídílném designu kdy jsou jednotlivé díly spojeny dohromady 60 šrouby. Přední kolo má úcty hodný rozměr 24 palců a gumou o šířce 260 mm.

K pohonu použili kluci z OCC vidlicový dvojválec S&S o objemu1647 ccm.

 

VIDEO: OCC AMG ChopperFotografie

 
 
 
 
 


Komentáře

Přidat komentář

:
: (Nebude se zobrazovat)
:
:   

Komentáře ke článku

Neexistují žádné komentáře, buďte první a přidejte svůj názor.Podobně zaměřené články

Pierobon F042 hstreet
Pierobon F042 hstreet má v rodném listě jako místo zrodu italskou Bolognu. Není proto velikým překvapením, že pohonná jednotka pochází od Ducati.
Ducati 1199 Panigale – výroba zahájena
V Bologne byla tento týden oficiálně zahájena výroba vlajkové lodi italské značky Ducati, superbike Ducati 1199 Panigale.
BMW Motorrad Concept 6
Německý šestiválec byl ve vývoji dva roky, ale teprve nedávno byl namontován do rámu motocyklu a postaven na kola. Co se týče prototypu od BMW…
Ducati Diavel přijíždí
O nové Ducati Diavel toho s blížící se výstavou EICMA víme stále víc. Po sérii špionážních snímků minimálně maskovaného motocyklu se rozhodli…